מדהים לראות, איך תפיסת הלאום אותה רוצה המערב לכפות על העולם כולו, חוזרת כבומרנג ליבשת אירופה דרך הדלת האחורית ועושה לה "חרקירי". 

 

צוללות ומטוסים, מול פליטים

 

התרבות שמתנכרת ללאום האתני, המנסה לטעון כי קיבוץ לאומי תחת אינטרסים משותפים, מספיק דיו בכדי לקיים לאום, מוצאת את עצמה מפעילה מטוסים, מזלטי"ם, אוניות קרב וצוללות, כנגד "מבריחי הפליטים" מלוב. כולם יודעים כי לא כנגד המבריחים היא פועלת אלא כנגד הבורחים והפליטים עצמם. שהרי בלא רצון הפליטים לעזוב את לוב, לא היה למבריחים עבודה כל כך רבה…! הצוללות והמטוסים הללו, לא נועדו אלא כנגד הצפת אירופה בעוד מאות אלפי מוסלמים, על עשרות המיליונים שכבר חיים בתחומה, שאינם נטמעים משום מה, בהגדרת הלאום המערבית ומאיימים על צביונה של היבשת כולה.

 

תחליף דמוקרטי רעוע, למאגד האתני המוצק

 

העיוורון האידיאולוגי, המנסה בפטרוניזם גאה לכפות את הדמוקרטיה, לא רק ככלי שלטוני, אלא כלוז קיומו של הלאום, הוא שהביא את אותה אירופה להוריד בשנת 2011 את מועמר קדאפי משלטונו, דווקא לאחר שכבר התרכך והתקרב אל המערב, לקח אחריות על פיצוץ מטוס פאן אמריקאן מ 1988 והשמיד את כל מלאי הנשק להשמדה המונית שהיה ברשותו. באצטלת ה"תרבות הדמוקרטית", תמך המערב במורדים, בלא להבין שהליך דמוקרטי לא יכול להוות תחליף למאגד האתני. מאותה העת, של "שחרורה הדמוקרטי", נמצאת לוב בכאוס פוליטי, שסועה בידי שבטים שונים שאינם סרים למרות השלטון המרכזי, שאינו שולט אלא על שטח קטן בלבד מלוב. משם מגיעים עתה כל הפליטים דרך הים התיכון, אל אירופה ותוקעים סכין אל קרבי תרבותה, אותה תרבות שהרסה להם את המרקם הלאומי העדין, שבאופן אבסורדי, תוחזק דווקא על ידי מועמר קדאפי.

 

את הרדידות התרבותית הזו, מנסה המערב לכפות עלינו במדינת ישראל, בשם "שתי מדינות לשני עמים", "מזרח תיכון חדש" ועוד שמות מפוצצים.

 

לאומיות שהאדמה היא תולדתה

 

שימו לב, המהלך פה הוא "הפוך על הפוך".
האסלאם מנסה למגר את תרבות הלאום הציונית שנבנתה על בסיס הזכות להגדרה העצמית הלאומית המערבית. על כן הוא משתמש באותם ערכי הלאום המערביים שהוא בז להם בכל מעודו, בכדי להוציא אותנו מן האזור שלאומיותו כה בנויה אחרת. הוא ישתמש במושגי ה"שוויון", "דמוקרטיה", "מדינת כל אזרחיה", "זכויות הפרט", "גזענות", על מנת לתקוע סכין בלב הלאומיות הציונית השנואה עליו, כפי שהוא עושה במדינות מערב אירופה. הוא יעשה הכול, על מנת להוציא את הגוף הלאומי המערבי הזר, מן המרקם הלאומי המזרח תיכוני, הבנוי על הקשר התולדתי שבין האדמה והאדם. לאומיות שהדבק בין פרטיה, הוא מקור הולדתם המשותף מאותה האדמה.
לאומיות, שהמערב מנסה לכפור בה.

 

הפוך על הפוך

 

הצורך שלנו לא אמור אם כן להיות הדיפת תרבות האסלאם, אלא להיפך – הדיפת תרבות הלאום המערבית. את הדמוקרטיה לקבל אך ורק כדרך התנהלות אזרחית. אולם את הלאום להגדיר על פי קוד התרבות המזרח תיכוני, שאנו חלק בלתי נפרד ממנו. אזי אולי גם נזכה, להיפגש עם תרבות אסלאמית אחרת, מזו המוכרת לנו מדאעש, חיזבאללה ודומיהם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.