עמדת תנועה לתורה מנהיגה


בכיינות על אכזריות השוטרים ודרישה לוועדת חקירה, לא יובילו למאום.


אירועי עמונה נצרכים לתגובה מערכתית וכוללת, ולא רק טיפול בסימפטומים הנקודתיים שלה. אופן התנהגות בית המשפט העליון, המערכת המדינית והצבאית בנושא זה, מעידים כפי שהעידו אירועי גוש קטיף ואופן הטיפול במגורשים, על חוסר מוסריות ודרך התנהלות פושעת הנעשים במכוון מצד כל המערכות השלטוניות.


העם למרות ראייתו את הנתונים אינו מסוגל לשנות את המצב. אדרבא – הוא מצרף עצמו לחזק.


המסקנה המתבקשת לכך היא, שכל התנהלות שלנו שתהיה בה מן החולשה או כל צפייה שלנו לקבלת תמיכה מן הממסד הקיים, לא רק שידונו לכישלון, אלא יהיה בהם בכדי להרחיק את הציבור מאיתנו.


המעשה היחיד שיוכל להוות גורם משפיע על הציבוריות הישראלית, היא לקדם את הציבור שלנו כאלטרנטיבה המוסרית והפוליטית שהולכת להוביל את מדינת ישראל בשנים הקרובות, עד כדי הצגת האיחוד המפלגתי המוביל אותנו כאלטרנטיבה לשלטון.


הצגת שאיפה שכזו היא היחידה שיכולה להרים את גוו של הציבור שלנו, שבאמת אינו מאמין בכל וועדת חקירה או טיפול של בית המשפט העליון, שכבר הוכיח לנו כמה פעמים עד כמה הוא מעוות מוסרית.


המעבר מהשלב בו היינו עד עתה שותפים לשלטון שנוהל על ידי גורמים אחרים לשלב בו אנו חותרים למנהיגות, היא גם זו שתמנע את הקרע שהולך ומתרחב בין הנהגת יש"ע לבין אלפי הצעירים שאינם מוכנים לקבל את המצב הנוכחי שבו אנו נחשבים הנחותים בשותפות הזו.


האומץ הזה לשדר את מגמת ההובלה לציבוריות הישראלית, היא גם שתוכל להרתיע אנשי צבא ובטחון מלבצע פשעים כנגד הציבור שלנו, בידיעתם שבמוקדם או במאוחר הם עתידים לשלם על כך.


 יש להשתמש בבמה הציבורית שניתנה לנו בעקבות אירועי עמונה בכדי להציג תפיסה זו לציבור, וזאת במגמה לתת רוח גבית לאנשי הציבור שלנו להציג אלטרנטיבה לשלטון כבר עתה לקראת הבחירות הקרובות, בלא חשש.


תנועה לתורה מנהיגה


כתובתנו  באינטרנט  www.tora-manhiga.org.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.