יצאו לאור – ספרים וחוברות בהוצאת תנועה לתורה מנהיגה

התשוקה לחיים

הספר "התשוקה לחיים" נוגע בחיים העוצמתיים הנוצרים מחיבור הנישואין שבין האיש והאישה. את היכולת הזו, מוציא הספר לא פחות ולא יותר מדיני כיסוי הראש, המהווים את ציצית האחיזה בקווי החיים הללו, אותם שואפת התורה לעורר בכל לימודיה ודיניה. ספר חובה לכל זוג לקראת נישואיו.

חזרה אל ארץ אבודה

החוברת "חזרה אל ארץ אבודה", העוסקת בנושא השמיטה, מחזירה אותנו דרך הלכות השמיטה אל מעמדה הקדום של הארץ. הלכות אלו, שאין להן אח ורע בעולם החקלאי, מטוות את הדרך לעולם מופלא זה.

מגאולה לגאולה

חוברת זו שתחילתה כמאמר מלפני יותר מעשרים שנה בעת תקופת הסכם אוסלו, גוזרת מתוך התבוננות על התהליכים העוברים על מנהיגות מדינת ישראל ומתוך דרישת התורה שהתחדשה בדורות האחרונים, סגנון מנהיגות חדש שלא היה עד כה. המדהים הוא, שהרלוונטיות שלה לא פגה עד היום!

הגולן כמקור לאקטיביזם האלוהי של האדם

חוברת זו מגיעה לגדרים תוכניים של ארץ הגולן דרך העמקת ותרגום הסוגיות העוסקות ביעקב, יוסף, מנשה, עוג, בנות צלופחד, לכדי תמונה אישיותית של ארץ הגולן בנחלת מנשה בעבר הירדן. מתוך כך גם מתבאר השוני שבין ארץ הגולן לעבר הירדן המערבי, ואופי הזיקה ביניהם

עצמאות ישראל מכוח זמן אייר

ייחודיותה של חוברת זו היא בתרגומה של העשייה ההלכתית בתקופת ניסן ואייר לשפה תוכנית. מכוח תפיסה זו, עוברת החוברת ומגדירה את זמן הפסח, זמן הספירה וזמן חודש אייר, גוזרת מתוך כך את ערך יום העצמאות ומכריעה את דרכי העשייה ההלכתיות המחויבות ביום זה.

אתניות נשית

חדש! חדש! חדש!....

לפרטים ורכישה – לחץ כאן

ניתן לרכוש את כל הסט הנ"ל במחיר מבצע!

כל הסט (ספר + 4 חוברות)
₪95
70 עד גמר המלאי
  • הספר התשוקה לחיים
  • חזרה לארץ אבודה
  • מגאולה לגאולה
  • הגולן כמקור לאקטיבזם האלוהי של האדם
  • עצמאות ישראל מכוח זמן אייר
מבצע!
לבחירה:

(אם הלינק למעלה לא עובד) להזמנת כל הסט במבצע - מלא הפרטים ושלם באמצעות פייפאל או כרטיס אשראי בעזרת התשלום המאובטח של פייפאל::

Facebook
Google+
Twitter
Email
Print