אתניות נשית - גיוס המונים

נגן וידאו

מטרת הגיוס:

הספר "אתניות נשית", מציג בפעם הראשונה אלטרנטיבה לתרבות השוויון הרדיקאלי שהביאה לטשטוש הזהות האישית, המשפחתית ולאומית במדינת ישראל ובעולם כולו. 

הוא יורד לעומק שאלת הזהות האישית והלאומית ומגיע בסופו למסקנות אופרטיביות בתחומי המשפט, החינוך, החברה ומדיניות הפנים והחוץ של מדינת ישראל

מטרת הקמפיין – הפצת הספר וחזון הזהות שבו על מנת ליצור שינוי תודעתי, תרבותי והכרעה בשדה הפוליטי בשאלת הזהות העתידית של מדינת ישראל.

לשם כך אנו זקוקים לתמיכתכם!

אחוז הצלחה 3%
ימים
שעות
דקות
שניות
הפרוייקט הסתיים
0 ש"ח
הסכום שגוייס מתוך 250,000 ש"ח

שימו לב:

מהי נקודת היסוד של הזהות הישראלית? מהי נקודת היסוד של זהות האדם בכלל?

העיסוק בשאלה זו הפך להיות הכרח קיומי, בעקבות השלטת תרבות השוויון הרדיקאלי על מדינת ישראל, כחלק מהמגמות הליברליזציה והגלובליזציה העולמיות.

השוויון שנועד בבסיסו לאפשר הזדמנות הוגנת לכל, בקבלת שירותים, בתעסוקה ובנגישות למשאבים, ללא הבדל דת, גזע או מין, הפך לחזון תרבותי, הכופה קונפורמיות מחשבתית, התנהגותית ותרבותית על האדם, המוחקת את זהותו האישית, המגדרית והלאומית.

הספר שלפניכם, מציג בחלקו הראשון את הסיבות לתהליך ההקצנה הזה, את הרווחים שהרוויח העולם מכך, ולחילופין, את המחירים העצומים שהוא משלם על כך כיום.

בחלקו השני והעיקרי, מציב הספר את האלטרנטיבה לתרבות השוויון הרדיקאלי – תרבות המבוססת על האתניות הנשית.

מהי אתניות נשית? מה יסודותיה? במה היא שונה מן האתניות הגברית? באיזה אופן היא משפיעה על גיבוש הזהות האישית והלאומית? ואלו פתרונות היא מביאה למצוקות העולם בכלל ומדינת ישראל בפרט. 

על כך עומד הספר שלפניכם.

גיוס ההמונים, נועד לאפשר את הוצאת הספר, הפצתו והפצת חזון הזהות שבו למעצבי דעת הקהל בחברה הישראלית ולציבור הרחב, במגוון אמצעים – ערבי חשיפה, פאנלים, תקשורת כתובה ועוד על מנת ליצור שינוי תודעתי, תרבותי ובהמשך הכרעה אף בשדה הפוליטי. לשם כך אנו פונים לתמיכתכם. 

בלינק שלפניכם, אפשרות לתרומה מאובטחת. 

נשמח גם להפצה שלכם באנשי הקשר, בקבוצות ובאמצעי המדיה השונים.

 

שמעון אור

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

לחצו להורדת הקובץ

תודה לך שפתחת את הלינק. זה כבר מרגיש לנו שיש כאן רצון להשקעה משמעותית יותר ☺.
אנו מודעים לכך, שגיוס ההמונים הזה, כלל אינו שגרתי. הוא מגייס תמיכה לשינוי תודעה של זהות!
כיוון שכך, הצורך שלנו בשותפים שמעורבים בתהליך, הוא יסודי וקיומי.

שגריר בגיוס ההמונים הזה, אינו יכול להיות כמו במטרות החסד הרגילות, "גייס כספים מהחברים", כיוון שהוא אמור להיות בעל יכולת ל"דברר" בשיחה ממוקדת וקצרה, את מטרת הגיוס המורכבת הזו ולגרום לאנשים נוספים לרצות להירתם לכך בכספם ו\או מרצם.

באם הינך מוכן או מוכנה להצטרף למאמץ המכונן הזה, אשמח לחזור אליך ולדבר על האופן שבו נוכל לעשות זאת יחד (האם להיפגש באופן אישי או לחילופין עם קבוצה נוספת של אנשים אכפתיים, לחדד את המסרים לקראת הפצתם לאחרים בבקשת התמיכה, או אפשרויות אחרות שגם אתה או את תראו לנכון).

רשום\מי את הפרטים שלך בלינק המצורף, ואשמח ליצור עימך קשר להמשך תהליך.

להשארת פרטים – לחץ/י כאן

 

בהוקרה שמעון

אין עדכונים עדיין.

הרב שמעון אור בוגר ישיבת "מרכז הרב", בעל תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה, משמש כרב קהילה בירושלים.

בשנת 2000 הקים את "תנועה לתורה מנהיגה", במטרה לתרגם את ערכי התורה לשפה אזרחית, שתוכל להוות אלטרנטיבה אטרקטיבית לתפיסה התרבותית השולטת כיום במדינת ישראל.

במקצועו – מאמן בתחום התעסוקה.

 

 

Share on whatsapp
שיתוף בווטסאפ
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter