ישראל ייעודית - אם אינך רואה דף זה - לחץ כאן

 

התראה לציבור - עבריין מין!

התראה לציבור (בצער רב מאוד!) מפני המשך תמיכת רבני ישיבת הר המור בעבריין המין נדב יוסף לוי והמשך השתקת הפגיעות המיניות שנעשו בתוך כותלי הישיבה.

 

לפני כעשרה חודשים פרסמתי פוסט בו התראתי על תרבות עבריינית של ראשי ישיבות שאינם מדווחים על פגיעות מיניות שנעשו בתוך ישיבתם, מחסים על עבריין מין שנמצא בקרבם, ומורים לנפגעים שלא להגיש תלונה במשטרה.
.
לצערי מגמה זו ממשיכה ביתר שאת,. בראשותו של הרב עמיאל שטרנברג, ובשתיקתם של הרב טאו, הרב צוקרמן ובשיתוף פעולה של הרב מרדכי שטרנברג אף הוא ראש הישיבה.

לצערי, אף לאחר עשרה חודשים מהתראתי בעניין, ממשיך הרב עמיאל שטרנברג, ראש ישיבת הר המור, להסתיר את הפגיעות המיניות שנעשו בישיבה על ידי נדב לוי המכנה עצמו כיום כיוסף נדב לוי, וממשיך להורות לנפגעים הפונים אליו שלא להתלונן במשטרה. במקביל אף תומך בעבריין המין (שהיה מתלמידי הישיבה) שלא הודה עד כה על מעשיו במשטרה, אף שפגע ביותר משבעה אנשים, חלקם מתוך הישיבה ואף שהוגשו נגדו לפחות שתי תלונות במשטרה.

 

פרטים נוספים בלינק הבא - לחץ כאן

 להלן תמונתו:

 


 

 

הודעה ובקשה: כיוון שרבים הצטרפו בעת האחרונה לרשימת התפוצה וצרפו אחרים עימם. ייתכן כי השתרבבו כתובות של כאלו שלא בחרו בכך. אנא מכם, מי מכם שאינו מעוניין לקבל מייל כזה בעתיד אנו מתנצלים מראש 
לחץ כאן. הכנס את כתובת המייל שלך למלבן שבצד הימני התחתון באתר והסר עצמך מרשימת התפוצה.

 

 

 

 

 

 

 

 

להורדת קבץ מצורף