לחברים שלום

הפעם בחרנו להביא פוסטים קצרים בנושאים שעלו על הפרק השבוע.
הפייסבוק הינו הכלי היעיל ביותר להפצת דעות, תכנים ושאיפות, באופן העוקף את הצורך להנמיך אל שבלונות הדעות הקיימות
אל תוותרו על ההזדמנות. אם הדברים מדברים אליכם, מוזמנים להיכנס לפיסבוק, להגיב, לסמן לייק ובעיקר לשתף אחרים.


לקישור לפיסבוק - 
לחץ כאן

 

הדחת דר' סודי נמיר מהלשכה לאתיקה

השבוע החליט בית הדין של ההסתדרות הרפואית להדיח את דר' סודי נמיר מהלשכה לאתיקה בהסתדרות הרפואית,  בעקבות יציאתו כנגד התופעה ההומוסקסואלית, מן הטעם שדעותיו נוגדות את האתיקה הרפואית.

כמה אבסורדי הדבר, שדווקא החלטה זו, אין כמוה נוגדת את האתיקה הרפואית, בתמיכתה בתופעה תרבותית הנוגדת את טבע הגוף ואת טבע ההתרבות והתפתחות המינים. מתברר שאף על קהילת הרופאים העמלים על שלמות גופו של האדם, השתלטה התרבות הרואה בגוף לא יותר מאשר "שרת" להתנהלות רצונו.

 

ערוב רופאים בהזנה בכפיה של עצירים בטחוניים

יש להבין שכאשר אדם משתמש בגופו לשם מלחמה מול המשטר. גופו הופך נשק לכל דבר. מרגע זה, באותה המידה, מעשה ההזנה בכפיה אינו הליך רפואי, אלא הפעלת נשק כנגד. על כן, אם מדינת ישראל מחליטה כי היא מעוניינת בהזנה שכזו, היא לא אמורה להכניס את ההליך הזה אל בית החולים. יש לבצעו באחת המרפאות צה"ל, על ידי כאלו שיש להם הכשרה לכך, שאף אם הם רופאים במקצועם, בטיפול זה הינם חיילים לכל דבר בפעולה מלחמתית מובהקת.

 

הפתרון ה"יצירתי" של בית המשפט העליון לפרשת מוחמד עלאן

"כרגע הסכנה ממנו פחתה לחלוטין. לכן כרגע יש שינוי נסיבות וזה משליך על הימשכות המעצר המנהלי. אם הוא יתעורר, יחלים ויעשה פעילויות ביטחוניות - תוכלו לחדש את הדבר הזה".

את המשפט ההזוי הזה שמענו לא פחות ולא יותר מבית המשפט העליון של ישראל, ביחס לשובת הרעב מוחמד עלאן שדרש להשתחרר מן המעצר המנהלי. הזוי, כי בדרך זו, גם נכון היה לשחרר את מוחמד עלאן בכל עת שיתפנה לו לשירותים, כי גם אז, אין במצבו מסוכנות...

לא במקרה מגיע בית המשפט העליון לטיעונים מגוחכים שכאלו, על מנת למצוא הצדקה לשחרורו של אדם, שיציאתו בדרך זו, יכולה למוטט את כל הסדר השברירי בו נתונה מדינת ישראל ביחס לאסירים הפוליטיים. 

כי כאשר הלאום אינו נובע מן הבשר והדם, אלא מכוח כינוס דמוקראטי של "מדינת כל אזרחיה", חזקה זכות האדם מזכות הלאום. כשאלו הערים לחולשתנו מקצינים את שאלת זכות הלאום להגן על עצמו במעצרים מנהליים לקצה הסכלה של החיים והמוות, הם יודעים שנישבר.

אולם מי שמציאות הלאום אצלו היא בדמו, ולא מכוח ההסכמה החברתית, יוכל לשאת על כתפיו את השלכות הרעבת  מוחמד עלאן את עצמו למוות, כי דם הלאום שבנו, קודם לדם הלאום שבגופו.

 


צור קשר, הרחב ההכרות עיין בספרים וחוברות, היה שותף ועשה לייק!

ליצירת קשר או לקביעת חוג בית לחץ כאן (נא לציין בהערות את הבקשה) - לחץ כאן
 

להרחבת היכרות עם תנועת ישראל ייעודית - לחץ כאן
 
 
לספרים וחוברות בהוצאת תנועה לתורה מנהיגה - לחץ כאן
 

לשותפות בתרומה - לחץ כאן 

לדף הפייסבוק - לחץ כאן

 

 

הודעה ובקשה: כיוון שרבים הצטרפו בעת האחרונה לרשימת התפוצה וצרפו אחרים עימם. ייתכן כי השתרבבו כתובות של כאלו שלא בחרו בכך. אנא מכם, מי מכם שאינו מעוניין לקבל מייל כזה בעתיד אנו מתנצלים מראש 
לחץ כאן. הכנס את כתובת המייל שלך למלבן שבצד הימני התחתון באתר והסר עצמך מרשימת התפוצה.