רכישת ספרים וחוברות בהוצאת תנועה לתורה מנהיגה

הספר "התשוקה לחיים" נוגע בחיים העוצמתיים הנוצרים מחיבור הנישואין שבין האיש והאישה. את היכולת הזו, מוציא הספר לא פחות ולא יותר מדיני כיסוי הראש, המהווים את ציצית האחיזה בקווי החיים הללו, אותם שואפת התורה לעורר בכל לימודיה ודיניה. ספר חובה לכל זוג לקראת נישואיו.

החוברת "חזרה אל ארץ אבודה", העוסקת בנושא השמיטה, מחזירה אותנו דרך הלכות השמיטה אל מעמדה הקדום של הארץ. הלכות אלו, שאין להן אח ורע בעולם החקלאי, מטוות את הדרך לעולם מופלא זה.

החוברת "מגאולה לגאולה", הינה חוברת שתחילתה כמאמר מלפני יותר מעשרים שנה בעת תקופת הסכם אוסלו, גוזרת מתוך התבוננות על התהליכים העוברים על מנהיגות מדינת ישראל ומתוך דרישת התורה שהתחדשה בדורות האחרונים, סגנון מנהיגות חדש שלא היה עד כה. המדהים הוא, שהרלוונטיות שלה לא פגה עד היום!

חוברת זו, "הגולן – המקור לאקטיביזם האלוהי של האדם", מגיעה לגדרים תוכניים של ארץ הגולן דרך העמקת ותרגום הסוגיות העוסקות ביעקב, יוסף, מנשה, עוג, בנות צלופחד, לכדי תמונה אישיותית של ארץ הגולן בנחלת מנשה בעבר הירדן. מתוך כך גם מתבאר השוני שבין ארץ הגולן לעבר הירדן המערבי, ואופי הזיקה ביניהם

"עצמאות ישראל מכוח זמן אייר" – ייחודיותה של חוברת זו היא בתרגומה של העשייה ההלכתית בתקופת ניסן ואייר לשפה תוכנית. מכוח תפיסה זו, עוברת החוברת ומגדירה את זמן הפסח, זמן הספירה וזמן חודש אייר, גוזרת מתוך כך את ערך יום העצמאות ומכריעה את דרכי העשייה ההלכתיות המחויבות ביום זה.

רכוש את הספרים בצורה מאובטחת דרך "פייפאל"
(אין צורך להרשם לפייפאל כדי לבצע את הרכישה, ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי)

 דמי המשלוח והאריזה כלולים במחיר.

לפרטים נוספים ובירורים ניתן להתקשר או לשלוח הודעת טקסט לפלאפון: 054-4522598

ניתן לרכוש את כל הסט הנ"ל במחיר מבצע!


בחר חוברת/ספרFacebook
Google+
Twitter
Email
Print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *